top of page

LABORATUVAR TEZGAHLARI

   Kurulum öncesinde mimarlarımız tarafından mekanın tasarımı varyasyonlarıyla yapılmakta ve 3 boyutlu gösterim ile sunulmaktadır. Gerekli projenin olusumu, insaat ve dekorasyon anlamında gerekli olan yapım isleri, elektrik - gaz - hava - su tesisat isleri, tezgah ve mobilyaların tasarımı ve kurulumu, cihaz temini, danısmanlık ve teknik servis hizmeti ile anahtar teslimi laboratuar kurulumu gerçeklestirilmektedir.

1.png

   Hem kullanımınızı en üst düzeye çıkarmak hem de tasarımın ömrünü uzatmak için laboratuvarınızda esnek mobilyalara sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için laboratuvar boyunca konumlandırılıp yeniden konumlandırılabilen çok yönlü, hareketli laboratuvar tezgahları sunuyoruz.

   Mobil laboratuvar tezgahlarımızın her biri standart olarak kilitlenebilir tekerlekler bulunur. Temiz bir odada veya hastane ortamında kullanmak için mobil banklarımızdan herhangi birini paslanmaz çelik çerçeveli olarak da üretebiliriz.

MOBİL TEZGAH

   Tezgahın altında standart olarak 300 mm derinlikte sabit bir rafa sahiptir, standart olarak ısmarlama boyutlar da ihtiyaçlarınıza göre hazırlanabilir.

   Standart özellikleri :

  • Tezgah: Melamin / Laminat / Trespa

  • Genişlik: 1500mm / 1200mm / 1000mm

  • Derinlik: 750mm

  • Yükseklik: 930mm

c_tipi_dolaplı.png
c tipi sistem.png

C TİPİ TEZGAHLARIMIZ

   C TİP sistemimiz, modern bir konsol görünümüne sahip olan ancak ekipman için ilave güç gerektiren bir laboratuvar için idealdir.

 

   C TİP sistemi, yüksek kalitede elektrostatik toz boyalı çelik veya 316 paslanmaz çelik arasından seçiminizi yapabilir. Toz boya kaplı çelik çerçevelerimiz soyulmaya ve çatlamaya karşı oldukça dirençlidir ve korozyon, aşınma ve kimyasallara karşı oldukça yüksek direnç sunar. 316 kalite paslanmaz çelik çerçevelerimiz uzun ömürlü performans sunar, ısıya ve korozyona karşı dayanıklıdır.

 

   C TİP sistemi tüm Uslulabor raf ve tezgah altı mobilyalarıyla birlikte kullanılabilir ve alanınızı tamamen özelleştirmenize ve depolama potansiyelinin her bir santimini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Ayrıca tezgah panelleri altında isteğe bağlı olarak tedarik ediyoruz

   H TİP sistemimiz, çok çeşitli laboratuvar ortamları için uygun olan popüler bir hattır.

ve özellikle ağır tezgah üstü ekipmanlara sahip laboratuvarlara uygundur.

 

   Tezgâhların taşıyıcı konstrüksiyonları H-TİPİ denilen yerden itibaren olan bir sistemdir. Sistemde, dolaplar bu ayak sistemlerinin arasına girecek şekilde ve mobil olarak tasarlanmıştır. Tezgahlarda mobil dolapların

H-TİPİ ayaklara rahatlıkla girip çıkacak ve sistem yapısını bozmayacak şekilde tasarlanmıştır

H TİPİ TEZGAHLARIMIZ

h tipi sistem 2.png
h tipi sistem.png
ı konsol tipi.png
ı_konsol_tip_2.png

I TİPİ TEZGAHLARIMIZ

  I TİP Konsol sistemimiz, her tezgahın arkasında belirtilen ayakları ve destekleri içeren bir tasarım sistemidir. Bu esneklik gerektiren bir laboratuvar için ideal olan çok açık ve çok yönlü bir mobilya sistemi ile sonuçlanır. Ayrıca, laboratuvarınıza modern bir teknoloji hissi veren şık, minimalist bir görünüm yaratır.

   I TİP ASKI Konsol Sistemimiz, hijyen ve sürekli temizlik gerektiren laboratuvar için tasarlanmıştır. Raflar ve mobilyalar zeminde durmak yerine tezgahın altına asılır ve her birimin altında kolay temizlik sağlanır. Sistem, kir, toz ve diğer kirletici maddelerin laboratuvar mobilyalarının etrafında ve altında toplanmaması gereken hastaneler veya enfeksiyon kontrol laboratuvarları için ideal çözümdür. Ancak, diğer sektörlerden müşterilerimizden birçoğu bariz pratik faydaları nedeniyle bu sistemi tercih etmektedir.

I TİPİ ASKI KONSOL TEZGAHLARIMIZ

ı_konsol_askı_tipi_sistem.png

SABİT TİP TEZGAHLARIMIZ

   Sistemimizin birçok avantajı vardır. İlk olarak, tezgahlar doğrudan dolaplara veya çekmecelere dayanır, tezgahlarda ağır ekipman bulundurmak için gereken laboratuvarlar için ideal olan çok sağlam bir taban sağlar. Bunu askıya alınmış veya konsol sistemlerimizle karşılaştırın ve çerçevesiz sistemin özellikle ağır yük uygulamaları için uygun olduğunu hemen anlayacaksınız.

İkincisi, çerçevesiz sistemimiz mevcut alanın her santimini fantastik şekilde kullanıyor. Tüm raf çeşitlerimizle çalışarak, laboratuvarınızda önemli miktarda değerli depolama alanı oluşturmanıza olanak sağlar. Komponent mobilyalarının tümü, size yıllar boyu laboratuvarınıza hizmet edecek uzun ömürlü ve kaliteli bir kurulum sağlamak için şirket içi istisnai standartlara göre üretilmiştir.

sabit tip.png
Dolaplı_konsol_tip.png
bottom of page