top of page

Laboratory Installation - Renovation

    Anahtar teslim laboratuvar kurulumlarında gerek tecrübemiz gerek bünyemizdeki mimarlarımızla birlikte sizin istekleriniz dogrultusunda bir tasarım, çalışma ekibimizlede eksiksiz üretim ve montaj hizmeti sunuyoruz. Tecrübelerimiz tutarlı, yüksek kaliteli kurulum ve laboratuvar inşaat hizmeti garanti etmemizi ve sunmamızı sağlıyor. Anahtar teslim hizmetimiz, müşterilerimiz için uygun maliyetli bir laboratuvar çözümü sunmaktadır.

Taslak
RH DESIGN Visionlab uk - RH ARKITEKTER _

Uzun yıllardır arastırma projelerimizle ilgili faydalı kaynakları ve medya haberlerini sizlerle paylasıyoruz. Ankara sehrinde önde gelen bir Tarım Bilimi Laboratuvarı olarak toplumla iliski kurmanın ve destekledikleri inanılmaz isler ve gelismeler hakkında toplumu bilgilendirmenin önemli olduguna inanıyoruz.

 - Yenileme isinizde yeni tasarıma yardımcı olmak için gereken her türlü insaat isini ve tadilatı yapmaktayız.

 - Çalısma ekibimiz laboratuvarlarınız için sizin istekleriniz dogrultusunda mobılya ve tezgah tasarımları yapmaktadır.

   Kurulum öncesinde mimarlarımız tarafından mekanın tasarımı varyasyonlarıyla yapılmakta ve 3 boyutlu gösterim ile sunulmaktadır. Gerekli projenin olusumu, insaat ve dekorasyon anlamında gerekli olan yapım isleri, elektrik - gaz - hava - su tesisat isleri, tezgah ve mobilyaların tasarımı ve kurulumu, cihaz temini, danısmanlık ve teknik servis hizmeti ile anahtar teslimi laboratuar kurulumu gerçeklestirilmektedir.

   1992’den beri yurtiçi ve yurt dısı kurdugumuz 300’ü aşkın laboratuvar ile elde ettigimiz birikimimizi yeni projelerde uygulamaya çalısıyoruz. Teknolojik gelismelerin ülkemizdeki laboratuarlarda etkin sekilde uygulanmasını misyon edindik.

Industrial eco laboratory 3D floor plan_
e.jpg
a.jpg
c.jpg
g.jpg
111111111111111111111111.jpg
bottom of page